Opinie

Pani Mecenas Ewelina pomogła mi już w 2019 roku. Potrzebowałam pisma do wyegzekwowania alimentów. Pani Mecenas oczywiście pomogła mi bez żadnych problemów. Napisała, pomogła, poradziła i to nieodpłatnie. Jest ciepłą osobą, która wysłucha i pomoże w każdej sytuacji. Pani Mecenas pomoże każdemu jak tylko potrafi. Dlatego też polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy prawne i potrzebuje pomocy.

Katarzyna M. z Raczek

Do Pani Mecenas Eweliny trafiłam poprzez jej bloga, gdzie pro bono udzielała pomocy samotnym matkom. Już wtedy wzbudziła we mnie ogromne zaufanie. Szukałam prawnika, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania związane z planowanym rozwodem, ustaleniem alimentów i ograniczeniem praw rodzicielskich. Zdecydowałam się na kompleksową pomoc obejmującą napisanie pozwu i reprezentację w Sądzie – była to w 100% dobra decyzja. Pani Mecenas w przejrzysty i cierpliwy sposób wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Jej wiedza, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi szybko i skutecznie przejść przez niewątpliwie jedną z bardziej stresujących życiowych sytuacji, jaką jest rozwód. Z całego serca polecam.

Sylwia Cz. z Warszawy

Polecam wszystkim. Bardzo dużo zawdzięczam Kancelarii i Mecenas Ewelinie Taraszkiewicz. Jak wiadomo czas rozwodu jest bardzo trudny czas rozwodu jest bardzo trudny pod wieloma względami. Orzeczenie rozwodu o winie, podział majątku oraz ustalenie opieki nad dzieckiem wszystko ta jak Pani doradziła udało się osiągnąć a nie było to proste. Bardzo polecam Panią Mecenas. Jest stworzona do swojej pracy.

Justyna D. z Bydgoszczy